"Hrátky se zvířátky"

Mgr. Lenka Ringlová

• Mgr. Lenka Ringlová
  • Mgr. Eva Mistrová

Hurá, hurá, mohli jsme se konečně setkat! Dne 8. 10. 2021 se v naší škole uskutečnilo setkání předškoláků z MŠ Pionýrskážáky 8. A.

Paní asistentka J. Hynčicová pro nás připravila super podívanou se svými pejsky. Předvedla s nimi co umí, jak se správně k nim chovat, co jí a z čeho mají radost.

V naší třídě jsme měli připravenou svačinku, na jejíž přípravě se podíleli žáci se svými maminkami či babičkami. Všem moc chutnalo a po posilnění začalo vyrábění zvířátka s bambulkou. Krásná spolupráce malých s velkými přinesla hezké výsledky.

Společná strategie se ukázala při aktivitě venku v atriu školy. Všichni si pomáhali a fandili. Sluníčko svítilo a my se za podpory paní učitelky Mistrové snažili dostat „vajíčko ptáčka“ do hnízda. Spousta legrace i pohybu. Dílo se podařilo a závěrečné „nazdar a hurá“ se společnou foto přineslo loučení.

Už se moc těšíme na návštěvu v MŠ v období zimních dnů!